Z pohádky do pohádky

Kronika

Sobota

Po včerejším ohni se čtyři dobrovolníci vydali na noční výpravu za pokladem. Cestou museli čelit nástrahám a hádankám, ale cestu zvládli. Dnešní den uvedla Popelka, celá umouněná od svého uklízení. Slíbili jsme si, že se dnes všichni pořádně umyjeme, že bychom klidně mohli jít na bál. Takže dnešní den bude ve znamení hygieny, všechny děti projdou pečlivou očistou v teplé vodě. Kromě toho bude uspořádáno několik akcí – fotbal, hospoda, módní přehlídka a další.

Aktivity

K obědu byla vynikající svíčková z přes noc taženého vývaru. I odpoledne je mytí je v plném proudu a stejně tak doprovodné akce. Uspořádali jsme fotbalový turnaj tří týmu vlastněných bohatými sponzory. Došlo i na tradiční křest novopečených instruktorů. Právě se začíná módní přehlídka, budeme vás informovat !

Večer

Na přehlídce táborníci popustili uzdu fantazii a předvedli spoustu různých módních kreací. Mezitím jsme úspěšně dokončili mytí celého tábora. I popelka našla a umyla další úlomek modrého krystalu, který jsme předali do úschovy Fantomasovi. Dnes půjdeme spát bez ohně, na zítřejší dalekou výpravu budeme potřebovat spoustu sil. Ahoj !

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Z pohádky do pohádky