Z pohádky do pohádky

Kronika

Neděle

Dnes jsme se vydali na dalekou výpravu do říše krále Solimána. Po snídani jsme se zabalili a vydali se po cestě kousek za tábor, kde už pro nás byly přistaveny dva kočáry bez koní. Nasedli jsme a vyrazili do Karlovy studánky, odkud půjdeme nahoru údolím Bílé Opavy. Večer po návratu si nejdříve dáme tradiční řízky a pak se s vámi podělíme o zážitky a fotky.

Výlet

Z Karlovy studánky jsme vyrazili krásnou přírodou, cestou plnou dřevěných schůdků a můstků. Obdivovali jsme krásu Jeseníků a užívali si zdolávání přírodních překážek. Došli jsme na Barborku a nakoupili si sladkosti a drobné suvenýry. Pak jsme se vydali směr Praděd. Na vrcholku jsme potkali princeznu Zubejdu. Poznali jsme, co jí chybí a pomohli. Odměnou nám byl další kousek modrého krystalu. Sešli jsme na Švýcárnu a dopřáli si kratší přestávku. Po ní už jsme zamířili do tábora klasickou cestou kolem Vysokého vodopádu. V táboře už na nás čekaly neodmyslitelné řízky. Po večeři už si neunavitelné děti zase hrají s míčem. Na dnešek už žádné velké plány nemáme, ahoj zítra !

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Z pohádky do pohádky