Po stopách Kryštofa Kolumba

Kronika

Zvědové

První dopolední hra byla “špionážní”. Naši zvědové vyslaní do vnitrozemí nám přinesli cenné informace, ale bohužel část jich cestou poztráceli nebo zapomněli. Samozřejmě jsme si poradili a trochu si zaběhali, abychom se dozvěděli vše potřebné.

Budování hradu

Úkolem v hlavní dopolední hře bylo postavit na americké půdě bytelné pevnosti, které by nám poskytly bezpečné útočiště. Každá posádka pilně sbírala suroviny, nakupovala a platila. Zároveň jsme vyzbrojeni meči a štíty sváděli souboje s ostatními posádkami. S prací jsme byli hotovi až těsně před obědem.

Zahájení olympiády

Odpoledne jsme se utkali ve sportovních kláních - na programu byla olympiáda, tentokrat s netradičními “kašparskými” disciplínami. Takto prestižní akce vyžaduje pompézní zahajovací ceremoniál, který si můžete prohlédnout i z ptačí perspektivy.

Olympiáda

Samotná olympiáda proběhla přímo v táboře. Každý mohl v libovolném pořadí navštívit až 3x každou disciplínu. Poté jsme opět slavnostně stáhli olympijskou vlajku a očekáváme večerní nástup a diplomy. Počasí je pořád hezké takže si večer ještě pozpíváme a odebereme se do kajut.

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Po stopách Kryštofa Kolumba