Kurz čar a kouzel Harryho Pottera

Kronika

Výlet do Prasinek - ANKETA

Odpoledne se koleje vydaly do sousední kouzelnické vesnice Prasinky. Jejich úkolem bylo doplnit na karty z čokoládových žabek fotky významných osobností. Osobnosti hledaly podle Pobertova plánku a vytvářely kompozice odpovídající jejich popisu. V anketě na našem facebookovém profilu hlasujte pomocí “lajku” na příslušný komentář, která kolej se podle vás s úkolem poprala nejoriginálněji a nejkreativněji. Fotografie naleznete zde a na facebooku nebo instagramu.

Závod jednotlivců

Dnešek jsme zahájili závodem jednotlivců. Jako vždy nás čekaly postavy v kostýmech a dávaly nám různé úkoly - poznat správného draka nebo knihu apod. Protože už pomalu musíme myslet na závěrečný táborový oheň, vydali jsme se i dnes sesbírat dříví. Otevřen byl i malý kupecký krámek, kde jsme si mohli naposledy přilepšit nějakou sladkou nebo slanou pochutinou.

Hodina kouzelných formulí

Odpoledne se v lese odehrála hodina kouzelných formulí. Lesem se se proháněli nejrůznější kouzelní tvorové. Naši studenti museli zjistit, jaká zaklínadla na ně platí a přemoci je. Tvorové samozřejmě nechtěli dát svou kůži zadarmo a tak jsme museli svést spoustu soubojů.

Záchrana jednorožce

Večer po posezení u táborového ohně jsme se vydali do Zapovězeného lesa zachránit jednorožce. Stezka vyznačená lucernami byla strašidelná a lesem se rozléhaly podivné zvuky. Ale všichni jsme prošli a na konci cesty našli jednorožce.

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Kurz čar a kouzel Harryho Pottera