Kurz čar a kouzel Harryho Pottera

Kronika

Dopoledne

Dopoledne se běžel závod jednotlivců a zároveň s ním se sváděla klání mezi kolejemi. Jednoznačně největší úspěch slavila “skandovaná” - had z hráčů který pomoci souboje ve střihání polykal protivníky a připojoval je za sebe. Zbytek času před obědem jsme věnovali přípravě dřeva na táborový oheň.

Muzikologie

Odpoledne se konala výuka muzikologie profesora Kratiknota. Nejdříve jsme se v táboře naučili číst jeho podivné značky. Potom jsme vyrazili do lesa a hledali obrázky s figurami, podle kteých jsme potom skákali a tancovali. Jedna z kolejí přichystala na večer táborový oheň, už se těšíme!

Odpoledne a večer

Oheň se stavitelům povedl. Jako vždy jsme začali hymnou a pak následovaly oblíbené táborové písničky. Uprostřed zpívání nás přerušila další noční hra - tentokrát bludičky. Potmě jsme se procházeli táborem a když některý z prefektů rozsvítil lucerničku, prvním kteří ho ulovili dal kartičku. To bylo pro dnešek, vše, ahoj zítra

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Kurz čar a kouzel Harryho Pottera