Z pohádky do pohádky

Kronika

Středa

Dnes nás čeká velká zkouška našich tábornických dovedností – vaření v přírodě. Počasí nám přeje, neprší a zároveň není vedro. Ráno jsme tedy nabrali zásoby a vyrazili do okolí tábora. Udělali jsme si malá tábořiště, začali s přípravou všeho potřebného k vaření a topení. Během odpoledne se pochlubíme s našimi dobrotami

Večer

Dovařili jsme a dojedli. Co jsme nestihli, to jsme dohnali v táboře. Bouřky sužující celou zemi nás minuly, ale k večeru se spustil drobný deštík. Jsme rádi že jsme si vyzkoušeli něco nového a dopřáli kuchyni trochu odpočinku. Kromě vaření jsme v táboře hráli oblíbenou vybíjenou, na tu vždycky najdeme dost sil. Jako tradičně, večerní oheň bude záležet na tom, co dovolí v počasí.

Oheň

V jídelně jsme si zahráli rychlovku na procvičení paměti a udělali večerní nástup. První z nás dostali odměny za splněné „bobříky“ – např mlčení, morseovka apod. Kromě toho jsme od vás dostali další dopisy a balíky, díky ! Mezitím přestalo pršet a tak jsme mohli usednout k ohni a zazpívat si. Za chvíli se budeme ukládat ke spánku, zítra zase ahoj !

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Z pohádky do pohádky