Z pohádky do pohádky

Kronika

Pátek

Po stezce odvahy jsme se všichni pořádně vyspali a nadešel poslední herní den tábora. Abychom definitivně porazili Rumburaka, vyrazili jsme do lesa, ve kterém si vybudovali pevnosti jeho přívrženci. Strhla se velká bitva, ve které jsme všechny pevnosti dobyli a vyrabovali. Ted už mezi námi a Rumburakem nestojí nic v cestě. Jsme si jisti, že ho do večera najdeme a zneškodníme. Po závěrečné hře jsme po sobě vyčistili les a začalo velké balení.

Informace pro Ostravu

Informace pro rodice deti jedoucich autobusem z Domasova do Opavy a Ostravy: Do Ostravy dorazime v sobotu autobusem v cca 15:30 k vlakovemu nadrazi Ostrava Svinov. Na stejnem miste bude k dispozici veskera bagaz deti z tabora.

Závěr

Na odpoledním nástupu jsme si rozdali dokumentaci a dostali na památku glejt a fotky svých království. Také jsme sejmuli táborovou vlajku. Balení pokračovalo celý zbytek dne. Po večeři jsme nastoupili a shlédli, jak Fantomas dopadl Rumburaka předvedl ho před náš soud. Sebrali jsme mu poslední kousek našeho modrého krystalu ochrany a odebrali mu jeho schopnosti a moc. Tím naše letošní snažení skončilo. V naší říši opět zavládl mír a pořádek. Vyslechli jsme si z úst černokněžníků, jak se naše království umístila v celotáborové hře. Důležitější než pořadí bylo, že si tábor a hry všichni užili. Před zapálení ohně jsme provedli iluminaci – rozmístili jsme svíčky tam, kde nám bylo v průběhu tábora nejlépe. Zapálili jsme oheň a naposledy zazpívali hymnu. Nastalo všeobecné loučení a objímání se spoustou slziček z dojetí. Užijeme si ještě poslední oheň a naposledy se vyspíme pod stanem. A zítra se už uvidíme !

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Z pohádky do pohádky