Z pohádky do pohádky

Kronika

Pondělí

Po včerejším výletu byl budíček až v 8 hodin. Po snídani nás na nástupu nás přišel navštívit anděl Petronel, který ale zakopl a rozsypal kříže dolů na náš svět. Požádal nás o pomoc a tak jsme se vydali do okolních lesů a hledali kříže na všech možných i nemožných místech. Vracíme se do věštírny ověšeni kříži a věříme, že Petronel naši pomoc ocení.

Focení

Po obědě (rajská s knedlíkem) jsme vyfotili letošní oficiální oddílové a dospělácké fotky. Můžete se těšit na všechny oddíly i štáb v táborových tričkách a hábitech. Po focení se rozběhl závod jednotlivců, jako obvykle zároveň s ním hrajeme mezioddílová klání.

Večer

Odpoledne jsme se proskočili na pohádkovém bále, došlo i na mašinku skrz tábor. Po večeři se přihnal krátký, ale silný déšť. Večerní slyšení už sice máme klasicky venku, ale z plánovaného ohně nejspíš sejde. Po nástupu se půjdeme pomalu připravit na hygienu a ulehnutí do stanů. Pokud by se něco změnilo, dáme vědět !

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Z pohádky do pohádky