Z pohádky do pohádky

Kronika

Čtvrtek

Dnešní den je ve znamení pohádky o Zlatovlásce. V noci nás všechny bouřky minuly a tak jsme mohli vyrazit na hry v okolí tábora. Dnešním úkolem bylo napodobit Jiříka a překonat všechny překážky nastražené na jeho cestě za pokladem. Cestou jsme při splnění každého úkolu získali klíč, který budeme potřebovat při otevírání pokladnice. K ní se vydáme až po obědě.

Odpoledne

Odpoledne jsme potřebovali zjistit indicie a uhádnout podle nich heslo. Vyrazili jsme tedy obíhat stanoviště a získali slova „lom, auto, prasátko, hladina, Sněhurka, neštěstí“. Dokážete vyluštit heslo? Nám se to všem povedlo! Díky získaným klíčům jsme otevřeli pokladnici a začal závod s časem o její „vyrabování“. Nanosili jsme spoustu zlata a stříbra a pomohli tak Jiříkovi k jeho pokladu. Po večeři plánujeme oheň, počasí nám přeje.

Noc

U ohně jsme si zazpívali hymnu a několik písniček. Potom nás černokněžník Vlkodlak přerušil a odvedl nás do lesa nad tábor. Správně, byla stezka odvahy! Po cestě do tábora nás čekala přehlídka strašidel všeho druhu. Menším z nás pomohla cestu překonat bílá paní, větší si poradili sami. Právě teď dochází stezku starší část z nás. Dobrou strašidelnou noc !

Pionýr, z. s.

Pionýr je demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých. Zabývá se osvětovou, výchovnou, vzdělávací a charitativní činností.

Ideály Pionýra

Pravda, Poznání, Přátelství, Pomoc, Překonání, Příroda, Paměť

Www: Pionýr, z. s.
E-mail: pionyr@pionyr.cz

Letní tábor pro děti
Z pohádky do pohádky